za 14 nov · 20:30★ Publiekstrekker
Jazz · jazz
Ambrose Akinmusire Quartet
LantarenVenster · Rotterdam
Zaterdag
zaterdag 14 novemberAanvang 20:30 uur Prijs
Prijs via de organisatorBinnenTrompettist Ambrose Akinmusire met kwartet in LantarenVenster.
VolwassenenVriendenStellenCultureelGezellig
Bron
De datum komt van lantarenvenster.nl. Controleer tijd en prijs altijd bij de organisator.
Lijkt hierop
Zelfde soort, rond dezelfde tijd en plek
do 29 okt · 20:30
Jazz
Chico Pinheiro QuartetLantarenVenster · Rotterdamza 31 okt · 20:30★ Top
Jazz
Bill Stewart TrioLantarenVenster · Rotterdamdi 3 nov · 20:30
Jazz
Scott Kinsey Group plays Weather ReportLantarenVenster · Rotterdamza 7 nov · 20:30Uitverkocht
Jazz
Immanuel Wilkins QuartetLantarenVenster · Rotterdamwo 18 nov · 20:30
Jazz
Joyce Moreno – Never Too SoonLantarenVenster · Rotterdamvr 20 nov · 19:30
Jazz
Momoko GillBird · Rotterdam